листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ревизорски извештај+годишен извештај 31.12.16


ревизорски извештај+годишен извештај 31.12.16.pdf

Објавено на: 21.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12304-87/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи