листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидирани консолидирани корегирани финансиски извештаи


Copy of Nerevidirani konsolidirani FI 31.12.2016 za vtora objava na berza.xls

Објавено на: 21.06.2017 15:32:26
Документ БР.: DOC_26445-139/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.