листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолисдираните неревидирани корегирани финансиски извештаи за 2016 година


Berza Komentar 31.12.2016 konsolidiran za vtora objava.doc

Објавено на: 21.06.2017 15:32:44
Документ БР.: DOC_10191-282/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации