листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Известување за откуп на сопствени акции и промена на сопственост.pdf

Објавено на: 22.06.2017 15:18:51
Документ БР.: DOC_12291-22/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции