листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacija gi objavime slednive odluki


Copy of odluka 1.doc
Copy of odluka 3.doc
Copy of odluka 4.docx
Copy of odluka 5.docx
Copy of odluka из.docx

Објавено на: 23.06.2017 09:38:25
Документ БР.: DOC_12283-112/2017
Урнек: Други одлуки од собрание