листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Во прилог се останати одлуки 


Ostanati odluki.pdf

Објавено на: 23.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-113/2017
Урнек: Други одлуки од собрание