листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2016


Revizorski Izvestaj za 2016god - I del.pdf
Revizorski izvestaj za 2016god -IIdel.pdf

Објавено на: 23.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12304-89/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи