листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за одобрување на годишната сметка и распределба на добивката


Odluka za odobruvanje na godi[nata smetka i raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 27.06.2017 08:55:58
Документ БР.: DOC_12287-40/2017
Урнек: Распределба на добивка