листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание


други одлуки од Собрание.pdf

Објавено на: 27.06.2017 08:56:02
Документ БР.: DOC_12283-114/2017
Урнек: Други одлуки од собрание