листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание


Odluki od sobranie.PDF

Објавено на: 27.06.2017 15:34:53
Документ БР.: DOC_12283-115/2017
Урнек: Други одлуки од собрание