листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани поединечни и консолидирани финансиски извештаи


2016 Wabtec - Financial statements consolidated final.pdf
2016 Wabtec - Financial statements standalone final.pdf

Објавено на: 27.06.2017 15:47:25
Документ БР.: DOC_12304-90/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи