листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од годишно собрание


Odluki Geras Cunev Trgovija.pdf

Објавено на: 27.06.2017 16:08:26
Документ БР.: DOC_12283-116/2017
Урнек: Други одлуки од собрание