листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од годишно собрание


Odluki Geras Cunev Konfekcija.pdf

Објавено на: 27.06.2017 16:11:00
Документ БР.: DOC_12283-117/2017
Урнек: Други одлуки од собрание