листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

                                                       Согласно Глава 6 од Правилникот за котација,го објавуваме следниов финансов извештај

                                                         -Ревидирани финансиски извештаи 2016 година


Ревидирани финансиски извештаи 2016 година.pdf

Објавено на: 28.06.2017 09:22:30
Документ БР.: DOC_12304-91/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи