листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи  2016 година


Revidirani Finansiski Izvestai 2016g..pdf

Објавено на: 28.06.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_12304-92/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи