листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финасиски извештај за 2016 година


Ревидирани финасиски известаи со ревизорско мисленје за 2016 година.pdf

Објавено на: 29.06.2017 09:24:27
Документ БР.: DOC_12304-93/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи