листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Raspredelba na dobivka


Odluka - rapsredelba na dobivka pokrivanje zaguba (2).doc

Објавено на: 29.06.2017 09:20:26
Документ БР.: DOC_12287-41/2017
Урнек: Распределба на добивка