листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Odluka od Sobranie na akcioneri


ODLUKA OD ODBOR NA DIREKTORI.doc

Објавено на: 29.06.2017 09:20:54
Документ БР.: DOC_12285-39/2017
Урнек: Измени во органи на управување