листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финасиски извештај со 30,06,2017


образложение на финасиски извештај со 30.06.2017.docx

Објавено на: 14.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-353/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации