листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


Одлуки на собрание на акционери ХРМ.pdf

Објавено на: 29.06.2017 14:17:15
Документ БР.: DOC_12283-121/2017
Урнек: Други одлуки од собрание