листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran finansiski izvestaj


ревизорски извештај 2016.pdf

Објавено на: 29.06.2017 14:32:09
Документ БР.: DOC_12304-94/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи