листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


odluka za promena sedishte.doc
odluka za promena na statut.doc
odluka za revizorska kukja.doc
odluka za vnatreshna revizija.doc

Објавено на: 30.06.2017 08:29:21
Документ БР.: DOC_12283-125/2017
Урнек: Други одлуки од собрание