листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


odluka za dobivka-zaguba.doc
odluka za godishen izveshtaj.doc
odluka za odobruvanje rabota na clenovi na odbor.doc

Објавено на: 30.06.2017 08:29:44
Документ БР.: DOC_12283-126/2017
Урнек: Други одлуки од собрание