листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

PELISTERKA-REVIDIRAN FINANSISKI IZVESTAJ 2016


11. PELISTERKA AD mislenje 2016.pdf

Објавено на: 30.06.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_12304-96/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи