листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Консолидирани финансиски извештаи за Група ЗК Пелагонија ад Битола 31,12,2016


Konsolidiran Izvestaj ZK Pelagonija 2016 (1).docx

Објавено на: 30.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-85/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери