листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Почитувани,

Во прилог Ви ја доставуваме Одлуката за распоредување на добивка бр.0201-1739/3 од 30.06.2017г.


O-neraspredelena dobivka2016.PDF

Објавено на: 30.06.2017 13:55:52
Документ БР.: DOC_12287-43/2017
Урнек: Распределба на добивка