листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Презакажано Собрание на акционери


Нов Јавен повик.pdf

Објавено на: 30.06.2017 15:02:32
Документ БР.: DOC_10109-114/2017
Урнек: Јавен повик за собрание