листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување


Извeстување за акционер со над 5%.docx

Објавено на: 03.07.2017 09:30:00
Документ БР.: DOC_10191-293/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации