листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Краткорочен кредит со Сосиете Женерал Париз


ИЗВЕСТУВАЊЕ до берза договор СГ 10 мил еур јуни 2017.pdf

Објавено на: 03.07.2017 08:52:40
Документ БР.: DOC_10191-292/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации