листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Извештај за ангажман за уверување во постапка за одобрување на зделка со заинтересирана страна на ЗК Пелагонија ад Битола 


Извештај за ангажман за уверување во постапка за одобрување на зделка со заинтересирана страна на ЗК Пелагонија ад Битола.pdf

Објавено на: 03.07.2017 13:36:43
Документ БР.: DOC_13285-86/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери