листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Mislenje i Poedinecni FI G.C.TRGOVIJA 2016.pdf

Објавено на: 03.07.2017 14:56:19
Документ БР.: DOC_12304-99/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи