листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Назначување на Генерален Директор на ВВ „Тиквеш“


Назначување на Генерален Директор на ВВ „Тиквеш“.pdf

Објавено на: 03.07.2017 15:38:15
Документ БР.: DOC_12285-42/2017
Урнек: Измени во органи на управување