листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Вонредно Собрание на акционери закажано за 04.08.2017 година


Javen povik za Vonredno Sobranie na akcioneri 04.08.2017.doc

Објавено на: 04.07.2017 08:30:00
Документ БР.: DOC_10109-115/2017
Урнек: Јавен повик за собрание