листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука за констатирање  на оставка и избор на неизвршен-независен член на Одбор на директори


T-1 Prelog Odluka.docx

Објавено на: 04.07.2017 08:30:00
Документ БР.: DOC_13285-87/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери