листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Дополнување на предлог одлуки за Собрание на акционери во 2017 год.


Предлог одлуки за Собрание на акционери 2017 год..pdf

Објавено на: 04.07.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-88/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери