листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери 2017


Odluki od Sobranie.pdf

Објавено на: 04.07.2017 13:33:22
Документ БР.: DOC_12283-130/2017
Урнек: Други одлуки од собрание