листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Trgotekstil Malopr. 2016 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai.pdf
Trgotekstil Malopr. Grupa 2016 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 05.07.2017 14:11:39
Документ БР.: DOC_12304-103/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи