листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Во прилог Ви го испраќаме Јавниот повик за свикување Собрание на Акционерското друштво Градски Трговски Центар Скопје


Oglas sobranie за 07.07.2017.doc

Објавено на: 06.07.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_10109-117/2017
Урнек: Јавен повик за собрание