листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од одржаното Акционерско Собрание на ИДЕВЕЛОП АД на 06.07.2017


Одлуки од одржаното Акционерско Собрание на 06.07.2017.pdf

Објавено на: 06.07.2017 13:36:32
Документ БР.: DOC_12283-131/2017
Урнек: Други одлуки од собрание