листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Известување за промена на членовите на Одборот на Директори на ИДЕВЕЛОП АД Скопје.


Известување за промена на членовите на Одборот на Директори.pdf

Објавено на: 06.07.2017 13:36:38
Документ БР.: DOC_12285-43/2017
Урнек: Измени во органи на управување