листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание на акционерите на Технокомерц Ад Скопје


Материјали за годишно собрание на акционерите на Технокомерц АД.pdf

Објавено на: 06.07.2017 13:48:50
Документ БР.: DOC_13285-90/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери