листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 6 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Одлука за одобрување на  зделка со заинтересирана страна 


Известување за зделка со заинтересирана страна (2).doc
Одлука за одобрување зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 07.07.2017 15:24:14
Документ БР.: DOC_26453-13/2017
Урнек: Зделка со заинтересирана страна