листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката 


Одлука за распределба на добивката за 2016 година.pdf

Објавено на: 07.07.2017 15:23:57
Документ БР.: DOC_12287-44/2017
Урнек: Распределба на добивка