листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран консолидиран финансиски извештај за Групата ЗК Пелагонија ад Битола 


Konsolidiran Izvestaj ZK Pelagonija 2016 (1).docx

Објавено на: 07.07.2017 15:28:51
Документ БР.: DOC_12304-104/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи