листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик собрание на акционери 15.06.2017.docx

Објавено на: 07.07.2017 15:31:58
Документ БР.: DOC_10109-119/2017
Урнек: Јавен повик за собрание