листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран Финасиски извештај


Revizorski izvestaj Agroplod 2016Rafajlovi.pdf

Објавено на: 07.07.2017 15:38:15
Документ БР.: DOC_12304-105/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи