листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Краткорочен кредит со Сосиете Женерал Париз


ИЗВЕСТУВАЊЕ до берза договор СГ 10 мил еур 1 месец.pdf

Објавено на: 10.07.2017 13:21:00
Документ БР.: DOC_10191-302/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации