листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревидирани посебни финансиски извештаи за 2016.pdf
Ревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2016.pdf

Објавено на: 10.07.2017 14:14:38
Документ БР.: DOC_12304-106/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи