листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештаи 2016 и извештај на независен ревизор.


Финансиски извештаи 2016 и извештај на независен ревизор.pdf

Објавено на: 13.07.2017 08:28:34
Документ БР.: DOC_12304-107/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи