листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za sobranie na akcioneri


javen povik za sobranie avgust 2017.docx

Објавено на: 13.07.2017 09:50:21
Документ БР.: DOC_10109-120/2017
Урнек: Јавен повик за собрание